Αισθανόμαστε την ανάγκη αλλά και την υποχρέωση να ευχαριστήσουμε όλους όσους μας συμπαραστάθηκαν στη δοκιμασία της ασθένειας και στο πένθος μας για το θάνατο του αγαπημένου μας συζύγου, πατέρα και αδελφού Μάρκου Θ. Σιγάλα.
Ιδιαιτέρως τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Σύρου-Τήνου κ.κ. Δωρόθεο Β’ , τον Αρχιερατικό Επίτροπο της Ιεράς Νήσου Τήνου Πρωτοπρ. Γεώργιο Φανερό , τον Ιερό Κλήρο και όλους όσους συμμετείχαν στην εξόδιο ακολουθία και την ταφή.
Η σύζυγος , η κόρη , τα αδέλφια.