Το Δ.Σ. ενημερώνει τα μέλη του, ότι οι ΑΡΧΑΙΡΕΣΊΕΣ που δεν διεξήχθησαν στις 23/1/2022 λόγου των δυσμενών συνθηκών. Θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 20/2/2022 στο κτήριο της Αδελφότητος των εν Αθήναις Τηνίων, επί της οδού Ασημάκη Φωτήλα 40 και Λ. Αλεξάνδρας, για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, της Ελεγκτικής Επιτροπής και των Επιτροπών Κουμελά και Μαλί.
Η ψηφοφορία θα γίνει στην αίθουσα του 1ου. Ορόφου, με την είσοδο ( 3 ) έως ( 4 ) ατόμων κατά σειρά, θα αρχίσει στις 10:45 και θα ολοκληρωθεί στις 13:30. ταυτόχρονα θα μοιραστεί η Πρωτοχρονιάτικη Πίτα του Συλλόγου (τυποποιημένη) και στη συνέχεια στον χώρου του Τηνιακού Καφενείου, για τους Εμβολιασμένους καθώς και μη εμβολιασμένους με Ράπιτ Τεστ, ( στον εξωτερικό χώρο του καφενείου όπου υπάρχει νάιλον και σκέπαστρο με ειδικές θερμάστρες ), θα ακολουθήσει ένα μικρό κέρασμα, ώστε με αυτό τον τρόπο να έχουμε την ευκαιρία, για ένα σύντομο αντάμωμα, τηρώντας όλα εκείνα τα μέτρα προστασίας, έναντι του Covid 19.
Με την πεποίθηση ότι, όπως πάντα, θα βρεθείτε κοντά στον σύλλογο μας, τηρώντας όλα τα μέτρα προστασίας, σας περιμένουμε. Με εκτίμηση Το Διοικητικό Συμβούλιο