Ένα νέο πανέμορφο κατάστημα στην Ευαγγελιστρίας 62 άνοιξε και σας περιμένει να δοκιμάσετε τα βραβευμένα ποτά της Ποτοποιίας Αμόργιον.
Ρακόμελο, Ψημένη Ρακή, φραγκοσυκόμελο, Οινόμελο, Ροδόμελο είναι μερικά από τα ιδιαίτερα ποτά που μπορείς να δοκιμάσεις εντελώς δωρεάν στο Amorgion Shop Tinos.
Για την εκπληκτική ποιότητα των προϊόντων της βραβεύτηκε για άλλη μία φορά η ποτοποιΐα Amorgion πριν από λίγες μέρες.
Tα Τaste Olymp Awards 2020, ο διαγωνισμός ανώτερης ποιότητας τροφίμων και ποτών με την παγκόσμια αναγνώριση, απένειμε στην εταιρεία βραβεία για τα προϊόντα της Αμοργοπούλα Παλαιομένη Τσικουδιά, Ροδόμελο Amorgion, Μελίκρατον Λικέρ και Αμοργοπούλα Τσικουδιά.
Στο κατάστημα θα βρείτε επίσης παστέλι με μοναδική σπιτική συνταγή μόνο με μέλι, λουκούμια με γεύση ρακόμελο, ψημένη ρακή, ρόδι, μέλι θυμαρίσιο ανώτερης ποιότητας, γλυκά κουταλιού, μαρμελάδες, αμυγδαλωτά με ρακόμελο κ.α.
Το Amorgion Shop Tinos ξεκίνησε τη λειτουργία του στις 6 Ιουνίου και καλεί όλους εσάς να το επισκεφτείτε, να δείτε την μεγάλη γκάμα των προϊόντων του και φυσικά να δοκιμάσετε μερικές από τις κυκλαδίτικες γεύσεις του.
Amorgion Tinos
Ευαγγελιστρίας 62, Τήνος
Επικοινωνία – 22830 22226
Facebook & Instagram:@Amorgion_Tinos