Ο Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του μικρού Τζοβάννη που τόσο ξαφνικά και αδόκητα έφυγε από την ζωή.
Θέλοντας να συμμετέχει έστω και στο ελάχιστο στο πένθος τους ,το Δ.Σ αποφάσισε να προσφέρει 150 € στον Σύλλογο Φίλων Κέντρου Υγείας Νικόλαος Κόγκος στην μνήμη του μικρού αγγέλου με την ελπίδα και την ευχή να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο στο νησί μας.
Η Παναγία μας να δίνει δύναμη και κουράγιο στους γονείς του.