Για να υπάρξει καλύτερη ανταπόκριση στους συνανθρώπους μας για υποστήριξη καθώς διαπιστώνεται αύξηση αιτημάτων το τελευταίο διάστημα το ΚΕΝΤΡΟ ΑΚΡΟΑΣΗΣ της τοπικής μας Κάριτας εκτός από τα τηλεφωνικά προγραμματισμένα ραντεβού θα παραμένει ανοικτό τις Πέμπτες 14, 21, 28 Ιουλίου / 4, 11 Αυγούστου, ώρες 20.00 – 21.00.
Θυμίζουμε το τηλέφωνο επικοινωνίας: 6946869194
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ: Με την ευκαιρία της δημοσίευσης αυτής θα θέλαμε επίσης να εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας στον Μιχάλη Σανταμούρη ( Michail Santamouris, SOLUTION TECHNOLOGY CENTER), στον Αργύρη Μωραΐτη ( Argiris Moraitis, ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ – ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ) και στο Εργαστήριο Ζαχαροπλαστικής ΜΕΣΚΛΙΕΣ ( Mesklies ) καθώς στο μέτρο του δυνατού και πάντα πρόθυμα ανταποκρίνονται στη κάλυψη αναγκών που τους παραθέτουμε ως Κάριτας.