Θετικά θέλει να συνεχίσει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις ο Περιστεριώνας Τήνου. Αύριο, Σάββατο στις 13.00 το παμπαιδικό τμήμα θα ταξιδέψει στη Μύκονο όπου θα αντιμετωπίσει το αντίστοιχο τμήμα του Αθλητικού Ομίλου Μυκόνου.
Την Κυριακή, 17 Οκτωβρίου θα διεξαχθεί στο Κλειστό Γυμναστήριο Τήνου ο αγώνας των προ μίνι μεταξύ του Περιστεριώνα και του Αθλητικού Ομίλου Άνδρου στις 14.00. Ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά από το www.tinostoday.gr