Αναρριχητική εξόρμηση στο νέο παιδικό τομέα “Ντίσνεϋλαντ” με παιδιά από την Τήνο αλλά και από την Σύρο που επισκέφθηκαν την Tinos Outdoor Activities για να δοκιμάσουν την αναρρίχηση.
Η δράση αυτή πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στο καινούριο πεδίο αναρρίχησης για παιδιά μικρών ηλικιών. Στην εξόρμηση αυτή συμμετείχαν παιδιά ηλικίας από 6-12 χρονών.
Μπορείτε να μάθετε περισσότερα στο info@tinosoutdoors.com, στο www.tinosoutdoors.com και στο τηλέφωνο επικοινωνίας 694.6730.291
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2021/11/256138467_419170386600701_3211069061348289569_n-1024x577.jpg)