Το ταξίδι της προετοιμασίας της ΑΘΑΝΑΣΊΑΣ ξεκίνησε από τον ημιμαραθώνιο τη Αθήνας για να καταλήξει στις 25 Μαϊου στη Τήνο στο #tinosrunnungexperience. Η ΑΘΑΝΑΣΊΑ το ευχαριστήθηκε σήμερα αν και η νύχτα ήταν δύσκολη είχε τη διάθεση να βγει και να μας δώσει θετική ενέργεια.
Αυτό το γράφω γιατι στην Ελλάδα μετά από τσιτσιπαδες έχουν γίνει και elite δρομείς και ενοχλούνται από καρότσια και αμαξίδια. Αν νομίζετε εσείς οι λίγοι ότι θα κλείσετε εμένα και τη κορη μου, όπως και όλη την ομάδα μέσα στο σπίτι και ότι απλά μας κόψατε τα φτερά κάνετε λάθος.
Θα μας βλέπετε συνέχεια.
Μια συμβουλή σε εσάς τους λίγους. Αν ενοχλείστε μπορείτε να το ρίξετε στη πασιέντζα μήπως και βρείτε λίγο νόημα στη ζωή σας. #run_with_athanasia
Ο τερματισμός σήμερα είναι αφιερωμένος στο Stefan Koro και Γιώργος Καλαμαράς που μας έλειπαν για ευχάριστους λόγους ο καθένας.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/431968293_10160955389019651_6350572556633316080_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/431992305_10160955388969651_2550398710497938839_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/430205766_10160955388914651_5758919247820323738_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/431133851_10160955388869651_616726694164929908_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/03/431899120_10160955388849651_3713734956010724652_n-1024x1024.jpg)