Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου μας μετά την ξαφνική απώλεια του
αγαπημένου μας συγχωριανού και φίλου ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΩΡΙΟΥ, αλλά και τα νέα μέτρα για την αντιμετώπιση της πανδημίας, αποφάσισε την αναβολή όλων των προγραμματισμένων καλοκαιρινών εκδηλώσεων στο Πνευματικό Κέντρο της Καρδιανής και συγκεκριμένα:
Εκδήλωση με θέμα «Τήνιοι Κωνσταντινουπολίτες στον 2 ο Παγκόσμιο πόλεμο» του αγαπητού φίλου Νίκου Μιχαηλίδη. Η εκδήλωση θα διοργανώνονταν με τη συνεργασία της Ένωσης Κωνσταντινουπολιτών.
Θεατρική παράσταση “Charly”, από το English Theatre Club, την διοργάνωση της οποίας είχε αναλάβει η Κρυσταλλία Καλεώδη.
Ευελπιστούμε να προχωρήσουμε στην διοργάνωσή τους όταν οι καταστάσεις το επιτρέψουν.
Καλό καλοκαίρι !!!!
ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ