![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423619403_767980951901201_6991162318202432857_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423454238_402537879123594_3538992168123328146_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423221563_763971535285622_8916850589834277876_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423599813_764934195526224_1215380163807285605_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423568709_361877456718922_7368622768739115197_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423541838_1492871321273039_5495567441658840072_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423599792_416121354270471_2948288943295817276_n-1024x574.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/423221542_285543841217230_7604352743579248597_n-1024x574.jpg)
Τη δεύτερη νίκη της πέτυχε σήμερα η ακαδημία Τήνου, επικράτησε του Αθλητικού Ομίλου Άνδρου σε παιχνίδι που διεξήχθη στο Κλειστό Γυμναστήριο Τήνου στο πλαίσιο του πρωταθλήματος της ΕΣΚ’ Κυκλάδων.
Η ομάδα από την Τήνο επικράτησε εύκολα ζευγάρωσε τις νίκες της και τώρα κοιτά την συνέχεια για ανάλογα αποτελέσματα. Να θυμίσουμε σε αυτό το σημείο ότι η Ακαδημία Τήνου συμμετέχει για πρώτη φορά στα πρωταθλήματα της Ένωσης Κυκλάδων.
Δεκάλεπτα:16-20, 20-36, 31-61, 45-71
Ακαδημία Τήνου: (Οικονομίδης) Ορφανός 1, Παλαμάρης Α. 12(4), Παλαμάρης Ε. 7(1), Σουράνης 7, Μονεμβασίτης 25(3), Βιδάλης Δ. 2, Ανταλής 10, Διακογιάννης 7