Με ανακοίνωση ο Δήμος Τήνου αναφέρει αύριο, Παρασκευή, 26 Ιουνίου θα πραγματοποιηθούν εργασίες αντικατάσταση αγωγού από Αφαλάτωση έως το ξενοδοχείο Αλώνια.
Από αύριο Παρασκευή 26 Ιουνίου 2020 θα πραγματοποιηθούν έργα αντικατάστασης αγωγού δικτύου από την Αφαλάτωση έως το ξενοδοχείο Αλώνια με αποτέλεσμα την μείωση πίεσης καθώς και την διακοπή υδροδότησης μέχρι την λήξη των εργασιών.
Παρακαλούμε για την κατανόησή σας.
Ο Αντιδήμαρχος Ύδρευσης
Ζαχαρίας Γιαννησόπουλος