Είστε στην θάλασσα με την παρέα σου και θέλετε ένα παραδοσιακό μεζέ παρέα με ένα ούζο ή τσίπουρο. Η ταβέρνα – ουζερί Γαλέρα σας φέρνει την λύση και λέγεται ” ΟΥΖΟ Boxaki” είναι πρωτοποριακό και με ξεχωριστό περιεχόμενο.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2021/06/galera_tinos_boxaki.jpg)
Είστε στην θάλασσα με την παρέα σου και θέλετε ένα παραδοσιακό μεζέ παρέα με ένα ούζο ή τσίπουρο. Η ταβέρνα – ουζερί Γαλέρα σας φέρνει την λύση και λέγεται ” ΟΥΖΟ Boxaki” είναι πρωτοποριακό και με ξεχωριστό περιεχόμενο.