Ανακοίνωση εξέδωσε ο δήμος Τήνου σχετικά με διακοπή υδροδότησης, την Τρίτη, 30 Ιουνίου στην Κολυμπήθρα. Η σχετική ανακοίνωση που την υπογράφει ο Αντιδήμαρχος Ύδρευσης, Ζαχαρίας Γιαννησόπουλος.
Σας γνωρίζουμε ότι την Τρίτη 30/06/2020 θα πραγματοποιηθούν εργασίες καθαρισμού στη δεξαμενή της Κολυμπήθρας με αποτέλεσμα την μείωση πίεσης καθώς και την διακοπή υδροδότησης μέχρι και την λήξη των εργασιών. Παρακαλούμε για την κατανόησή σας.