Ο αθλητής του Περιστεριώνα Τήνου, Ιωσήφ Φώσκολος είναι ανάμεσα στους αθλητές που επιλέχθηκαν από τις Κυκλάδες για να στελεχώσουν τη Μικτή ομάδα Αγοριών U15 των ενώσεων των Κυκλάδων και της Κρήτης για τους αγώνες που θα διεξαχθούν στην Αθήνα στις 24 και 25 Φεβρουαρίου.
Συγχαρητήρια στον αθλητή του Περιστεριώνα και στον προπονητή που με την άριστη συνεργασία τους πέτυχαν ακόμη ένα στόχο.
Ο Ιωσήφ αποτελεί για πολλά χρόνια βασικό μέλος των αγωνιστικών τμημάτων της ομάδας κάτι που έχει καταφέρει με τη συνέπεια και την αφοσίωση του τόσο στις προπονήσεις όσο και στους αγώνες και αυτή η κλήση αποτελεί μια ακόμη επιβράβευση της προσπάθειας του.
Καλή επιτυχία Ιωσήφ .