Σήμερα Παρασκευή 09-07-2021 πραγματοποιήθηκε η προγραμματισμένη διανομή προϊόντων στο χώρο της αποθήκης του Κοινωνικού Παντοπωλείου στα πλαίσια εφαρμογής του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής για το Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας Απόρων (FEAD/TEBA). Οι ωφελούμενοι του προγράμματος δικαιούχοι του Κοινωνικού Εισοδήματος Αλληλεγγύης (ΚΕΑ) που έχουν δηλώσει ότι επιθυμούν να συμμετέχουν και στο Πρόγραμμα ΤΕΒΑ, παρέλαβαν είδη καθαριότητας και υγιεινής.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2021/07/Χωρίς-τίτλο-10.png)
Για περισσότερες πληροφορίες και ενημέρωση σχετικά με τις παρεχόμενες υπηρεσίες, μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο επικοινωνίας, Περιφερειακή Ενότητα Τήνου/ Τμήμα Κοινωνικής Μέριμνας 22833 61243.