Με πρωινή του ανάρτηση, ο δήμαρχος Τήνου, Γιάννης Σιώτος κάνει γνωστό ότι σήμερα προκηρύχθηκε ο διαγωνισμός για την βελτίωση του δρόμου πρόσβασης προς τον Δεματοποιητή στην περιοχή Κοσσίνι στο χωριό Αγάπη.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Δημάρχου
Σήμερα προκυρήξαμε το διαγωνισμό για τη βελτίωση του δρόμου πρόσβασης προς τον Δεματοποιητή στο Κοσσίνι.
Ένα έργο που θα διασφαλίσει την ασφαλή και απρόσκοπτη πρόσβαση στην περιοχή και περισσότερο από όλα θα επιτρέπει την πρόσβαση των απορριμματοφόρων ανεξαρτήτως καιρικών συνθηκών.
Με σταθερά βήματα πραγματοποιούμε παρεμβάσεις για τη βελτίωση των οδικών υποδομών και απαντάμε με έργα στο μηδενισμό και το λαϊκισμό.