Δρομολόγιο για Τήνο φαίνεται να κάνει το Blue Star Patmos σύμφωνα με το σύστημα κρατήσεων.
Το πλοίο της Blue Star Ferries θα προσεγγίσει το λιμάνι της Τήνου το Σάββατο, 23 Μαρτίου στις 07.20 περίπου το πρωί. Το πλοίο θα έχει ξεκινήσει το δρομολόγιο του από Καστελόριζο, Ρόδο, Σύμη, Τήλο, Νίσυρο, Κω, Κάλυμνο, Λειψοί, Τήνος και τέλος στο λιμάνι του Πειραιά.
Το Patmos θα παραλάβει τους πιθανότατα εκδρομείς από τα παραπάνω νησιά την Τρίτη, 26 Μαρτίου όπου θα φτάσει στην Τήνο στις 19.10 το απόγευμα (στις 15.00 αναχώρηση από Πειραιά) για να ακολουθήσει το δρομολόγιο Τήνο, Πάτμο, Λειψοί, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Σύμη, Ρόδο