Το Δ.Σ. του Προοδευτικού Συλλόγου Μαρλά – Μαμάδου Τήνου, εκφράζει τις ευχαριστεί στις συμπατριώτισσες και συμπατριώτες, φίλες και φίλους που με την παρουσία τους, στο Νησιωτικό γλέντι 9/8 στην Πλατεία του Μαρλά, ενίσχυσαν τους σκοπούς του Συλλόγου.
Ευχαριστεί ιδιαίτερα, για την βοήθεια τους τα μέλη κ.κ. Σκαλκώτο Παναγιώτη, Κορωναίο Πέτρο, Ψάλτη Μάριο, Καρατζά Νίκο, Αλπέρτη Αργύρη, καθώς και της κ.κ. Σκαλκώτου Μαρίνα, Περαντάκου Μαρίνα, Κατσανδρή Αντωνία, Παπαρίδη Ελένη, Αλπέρτη – Στεργίου Γιούλη, Καρατζά Ν. Σοφία, Χατζή Νικολέτα και όλες και όλους όσους συμμετείχαν, με κάθε τρόπο για την επιτυχία της εκδήλωσης.