Το ΔΣ του συλλόγου τών απανταχού Φαλαταδιανων Τήνου, με την ευκαιρία των Αγίων ημερών των Χριστουγέννων και του νέου έτους, σας στέλνει τις πιο θερμές ευχές για χρόνια πολλά με υγεία, αγάπη και προκοπή σε σάς και τις οικογένειές σας!
Με αγάπη και εκτίμηση:
Ο πρόεδρος: Γιώργος Δεσυπρης
Ο αντι/δρος: Πέτρος Δαρμης
Η γραμματέας: Ματίνα Κουμαριανού
Ο ταμίας: Στέλιος Μιχαλας
Τα μέλη: Κική Δεσυπρη Μαρία Βιδάλη Λάττα Ζανακης Βιδάλης