Πρόσκληση του Συλλόγου Μαρλά – Μαμάδου Τήνου για αρχαιρεσίες στην Τήνου
1/2/2022 ημέρα Τρίτη τ. Δημοτικό Σχολείο Μαρλά και ώρα από 16:00 έως 18:00
– Το Δ.Σ. ενημερώνει, ότι ένα πάγιο έτοιμα των μελών που βρίσκονται στη Τήνο, ήταν να συμμετέχουν στις διαδικασίες του Συλλόγου για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, της Ελεγκτικής Επιτροπής και των Επιτροπών Κουμελά και Μαλί, για αυτό καλούμε τα μέλη των Χωριών μας και της Τήνου, την Τρίτη 1/2/2022 και ώρα 16:00 έως 18:00, να προσέλθουν στο τ. Δημοτικό Σχολείο Μαρλά και νυν Μουσείο Εργαλείων Μαρμάρου, για να συμμετέχουν στις Αρχαιρεσίες.
– Στην συνέχεια θα μοιράσουμε την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα, (τυποποιημένη) στο χώρο. του τ. Δημοτικού Σχολείου, τηρώντας όλα εκείνα τα μέτρα προστασίας, έναντι του Covid 19.
– Με την πεποίθηση ότι, όπως τα μέλη της Αθήνα είναι παρόντα, έτσι και εσείς θα βρεθείτε κοντά στον σύλλογό μας, σας περιμένουμε. Το Διοικητικό Συμβούλιο