back to top

Εκλογές Δήμου Τήνου/ Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι

  1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΗΝΟΥ
  2. ΤΗΝΟΣ – ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
  3. ΚΟΙΝΟ ΤΗΝΙΩΝ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
  4. ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ
  5. ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΗΝΟΥ» – ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΑΒΑΝΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΓΕΛΑΝΔΑΛΗ ΗΒΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  4. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ (ΔΕΛΑΤΟΛΑ) ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  5. ΔΑΒΕΡΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΚΑΙΣΑΡ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΚΑΡΑΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  11. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΜΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΗΝΟΥ)
  13. ΜΠΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΠΕΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΣΙΩΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΗΛΙΑΣ) του ΜΟΔΕΣΤΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΣΚΟΥΦΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  19. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  20. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΜΑΡΟΥΛΙΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  21. ΧΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΛΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΤΟΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΓΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΚΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  3. ΣΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΜΟΥΣΤΑΚΑ (ΘΕΟΤΙΚΟΥ) ΜΑΡΙΑ συζ. ΖΑΧΑΡΙΑ
  3. ΠΕΡΑΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΚΑΓΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΛΤΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΡΔΟΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  6. ΜΠΟΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΗΝΟΣ–ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ – ΣΙΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΠΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  4. ΒΑΛΑΚΑ – ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  5. ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΡΙΓΩ (ΜΑΡΙΑ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΒΙΔΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΚΑΡΚΑΒΕΛΑΣ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΒΙΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΟΜΠΡΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  9. ΒΙΔΟΥ – ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  10. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΓΙΑΓΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  13. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΠΟΡΤΟΛΟΣ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  14. ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΔΑΣΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΙΑΝΝΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΚΕΛΑΔΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΚΟΝΤΟΥ (ΚΑΓΙΩΡΓΗ) ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  20. ΚΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  21. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  23. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΜΙΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΜΟΥΣΑΙ ΒΙΛΣΟΝ του ΤΖΕΒΑΙΡ (ΤΗΝΟΥ)
  26. ΜΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  27. ΟΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  28. ΠΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΡΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  29. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  30. ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΨΗΣΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  31. ΠΕΡΙΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  32. ΠΕΡΡΑΚΗ – ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΚΡΙΣΤΗ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΤΗΝΟΥ)
  33. ΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  34. ΠΛΥΤΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΗΝΟΥ)
  35. ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  36. ΡΟΥΓΓΕΡΗ – ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΠΤΙΣΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  37. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  38. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  39. ΣΕΡΠΕΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  40. ΣΙΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΩΝΗΣ) του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  41. ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΣΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  43. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  44. ΦΥΡΙΓΟΥ ΑΡΜΑΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  1. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΕΝΑΡΔΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΧΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΚΑΡΜΕΛΑ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΓΡΕΣΣΗ – ΤΣΑΒΟΥ ΣΗΜΕΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  4. ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΜΑΝΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΑΥΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΤΖΗΛΙΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  4. ΠΙΠΕΡΗ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΒΕΝΕΤΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ – ΜΑΓΙΑΚΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  4. ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΒΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΡΙΣΤΗ συζ. ΙΩΣΗΦ
  5. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  1. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΦΟΝΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΕΛΩΝΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΘΗΡΕΣΙΑ συζ. ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΙΛΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΖΑΛΩΝΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ ΚΙΩΤΟΥ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  5. ΖΑΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΙΩΤΟΣ) του ΡΑΦΑΗΛ
  6. ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (ΚΟΥΚΟΥΙΔΑΚΙΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ ΚΑΡΚΑΒΕΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΚΟΥΤΖΑΣ – ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  7. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
  9. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΜΠΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΠΛΥΤΑ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ (ΜΑΡΤΖΥ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  12. ΠΡΑΣΣΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΝΤΟΤΖΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΟΛΟΥ) συζ. ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΖΑΡΠΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΜΑΡΚΟΥ
  4. ΛΟΥΒΑΡΗ ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΚΚΙΝΟΣ) του ΣΑΒΒΑ
  6. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ
  2. ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΣΟΥΓΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΙΓΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  2. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ – ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΕΡΠΙΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΡΗΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΚΙΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟ ΤΗΝΙΩΝ – ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΜΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΛΒΕΡΤΗ ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΛΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  6. ΑΠΕΡΓΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  7. ΑΠΕΡΓΗΣ (ΜΠΡΟΚΟΣ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΒΑΪΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  9. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΒΙΔΑΛΗΣ (ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΓΑΪΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  13. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ (ΝΤΟΥΛΑ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  15. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  17. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΜΑΡΤΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΜΠΟΥΛΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΗΝΟΥ)
  20. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  21. ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  22. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ (ΝΤΟΥΛΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  2. ΖΗΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΟ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΦΟΝΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΨΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΣΙΓΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΑΤΑΛΕ
  3. ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΓΑΡΟΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ (ΑΝΤΩΝΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
  3. ΛΕΥΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΛΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΔΑΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΑΒΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΜΑΡΑΒΕΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων)

  1. ΝΑΥΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΡΜΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΕΡΕΜΙΑ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΒΕΡΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΓΚΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΔΑΣΥΡΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΔΕΝΕΚΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  12. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  13. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΕΞΙΛΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  15. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΖΑΡΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  19. ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  20. ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  21. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΚΟΥΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  23. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΜΠΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  26. ΜΠΡΕΚΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  27. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  28. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  29. ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  30. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  31. ΠΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)
  32. ΠΕΡΠΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  33. ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  34. ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  35. ΣΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  36. ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  37. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  39. ΤΡΙΓΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  40. ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  41. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  42. ΨΑΡΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  43. ΨΑΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

  1. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΛΠΕΡΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΑΡΜΑΟΣ ΑΛΟΙΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΡΜΑΟΣ ΔΟΝΑΔΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΑΡΜΑΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  7. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ ΝΙΚΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  8. ΣΤΕΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΜΩΥΣΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΔΑΒΕΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  2. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  2. ΖΕΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΙΟΝΤΟΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΖΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΚΛΗΜΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΕΣΙΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΔΕΙΛΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΠΑΡΜΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΠΕΡΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  5. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  6. ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΓΙΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΑΨΗ ΚΡΟΝΤΗΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΚΟΖΟΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΟΝΤΡΙΑΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΟΚΑΒΕΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΠΑΡΤΑΚ
  9. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  10. ΝΩΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΛΥΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΙΜΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  2. ΔΟΞΑΡΑΤΟΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΓΚΥΖΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ – ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  4. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΣΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΤΣΙΧΛΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ (ΤΕΤΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΔΑΣΥΡΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ (ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ) του ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ – ΨΑΛΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΝΔΡΟΒΙΚ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΡΜΑΚΟΛΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΑΡΜΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  5. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΓΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  4. ΔΑΡΖΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  7. ΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΚΟΤΣΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΚΥΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΜΠΟΝ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  13. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ (ΦΡΑΝΣΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΜΠΟΥΜΠΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  20. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  21. ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΜΑΡΑΘΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΜΠΟΝ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΒΑΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΓΑΡΩΤΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΣΑΓΚΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΤΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  2. ΦΡΑΜΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  1. ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΛΟΥΚΑ
  2. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΖΩΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΙΚΑ
  6. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΠΛΩΡΟΣ) του ΜΑΡΚΟΥ
  7. ΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΤΖΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΒΕΛΟΥΔΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  2. ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ ΑΡΕΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΣΙΜΟΣ (ΑΒΡΑΜΗΣ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Ακολουθήστε το Tinos Today στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις τελευταίες & σημαντικές ειδήσεις της Τήνου

Newsletter

- Δ Ι Α Φ Η Μ Ι ΣΗ -

Εκλογές Δήμου Τήνου/ Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι

  1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΗΝΟΥ
  2. ΤΗΝΟΣ – ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
  3. ΚΟΙΝΟ ΤΗΝΙΩΝ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
  4. ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ
  5. ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΗΝΟΥ» – ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΑΒΑΝΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΓΕΛΑΝΔΑΛΗ ΗΒΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  4. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ (ΔΕΛΑΤΟΛΑ) ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  5. ΔΑΒΕΡΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΚΑΙΣΑΡ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΚΑΡΑΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  11. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΜΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΗΝΟΥ)
  13. ΜΠΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΠΕΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΣΙΩΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΗΛΙΑΣ) του ΜΟΔΕΣΤΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΣΚΟΥΦΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  19. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  20. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΜΑΡΟΥΛΙΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  21. ΧΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΛΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΤΟΓΙΑ ΛΟΥΚΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΓΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΚΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  3. ΣΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΜΑΥΡΟΜΑΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΜΟΥΣΤΑΚΑ (ΘΕΟΤΙΚΟΥ) ΜΑΡΙΑ συζ. ΖΑΧΑΡΙΑ
  3. ΠΕΡΑΝΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΚΑΓΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΛΤΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΗΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΚΟΡΔΟΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  6. ΜΠΟΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΗΝΟΣ–ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ – ΣΙΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΠΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  4. ΒΑΛΑΚΑ – ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  5. ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΡΙΓΩ (ΜΑΡΙΑ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΒΙΔΑΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΚΑΡΚΑΒΕΛΑΣ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΒΙΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΤΟΜΠΡΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  9. ΒΙΔΟΥ – ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  10. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΓΙΑΓΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  13. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΠΟΡΤΟΛΟΣ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  14. ΓΚΕΡΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΔΑΣΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΙΑΝΝΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΚΕΛΑΔΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΚΟΝΤΟΥ (ΚΑΓΙΩΡΓΗ) ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  20. ΚΩΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  21. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  23. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΜΙΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΜΟΥΣΑΙ ΒΙΛΣΟΝ του ΤΖΕΒΑΙΡ (ΤΗΝΟΥ)
  26. ΜΠΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  27. ΟΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  28. ΠΑΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΡΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  29. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  30. ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΨΗΣΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  31. ΠΕΡΙΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  32. ΠΕΡΡΑΚΗ – ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΚΡΙΣΤΗ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΤΗΝΟΥ)
  33. ΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  34. ΠΛΥΤΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΗΝΟΥ)
  35. ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  36. ΡΟΥΓΓΕΡΗ – ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΠΤΙΣΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  37. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  38. ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  39. ΣΕΡΠΕΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  40. ΣΙΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΩΝΗΣ) του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  41. ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΣΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  43. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΟΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  44. ΦΥΡΙΓΟΥ ΑΡΜΑΟΥ ΦΕΛΙΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  1. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΕΝΑΡΔΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΧΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΚΑΡΜΕΛΑ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΓΡΕΣΣΗ – ΤΣΑΒΟΥ ΣΗΜΕΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  4. ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΜΑΝΘΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΠΑΥΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΑΤΖΗΛΙΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  4. ΠΙΠΕΡΗ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΒΕΝΕΤΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ – ΜΑΓΙΑΚΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  4. ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΚΑΡΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  6. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΒΑΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΡΙΣΤΗ συζ. ΙΩΣΗΦ
  5. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  1. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΦΟΝΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΕΛΩΝΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΘΗΡΕΣΙΑ συζ. ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΙΛΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
  4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΓΥΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΖΑΛΩΝΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ ΚΙΩΤΟΥ) του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  5. ΖΑΛΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΚΙΩΤΟΣ) του ΡΑΦΑΗΛ
  6. ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (ΚΟΥΚΟΥΙΔΑΚΙΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΑΝΔΡΙΚΟΥΛΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  2. ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ ΚΑΡΚΑΒΕΛΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΓΚΟΥΤΖΑΣ – ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  7. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
  9. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΜΠΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΠΛΥΤΑ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ (ΜΑΡΤΖΥ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  12. ΠΡΑΣΣΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΝΤΟΤΖΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  1. ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΟΛΟΥ) συζ. ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΖΑΡΠΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΜΑΡΚΟΥ
  4. ΛΟΥΒΑΡΗ ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΚΚΙΝΟΣ) του ΣΑΒΒΑ
  6. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ
  2. ΚΕΦΑΛΛΩΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΟΝΔΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΣΟΥΓΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΙΓΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  2. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ – ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΠΕΡΠΙΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΡΗΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΣΚΙΑΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΜΑΛΑΚΑΤΕΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟ ΤΗΝΙΩΝ – ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΜΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΑΛΒΕΡΤΗ ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΛΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  6. ΑΠΕΡΓΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  7. ΑΠΕΡΓΗΣ (ΜΠΡΟΚΟΣ) ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΒΑΪΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  9. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΒΙΔΑΛΗΣ (ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΓΑΪΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  13. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ (ΝΤΟΥΛΑ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  15. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  17. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΜΑΡΤΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΜΠΟΥΛΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΗΝΟΥ)
  20. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  21. ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  22. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ (ΝΤΟΥΛΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  2. ΖΗΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΟ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  3. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΝΙΑΡΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΦΟΝΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΨΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΣΙΓΑΛΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΑΤΑΛΕ
  3. ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΓΑΡΟΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ (ΑΝΤΩΝΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
  3. ΛΕΥΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΛΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΔΑΒΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΑΒΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ
  3. ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΜΑΡΑΒΕΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων)

  1. ΝΑΥΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΡΜΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΕΡΕΜΙΑ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΒΕΡΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΒΙΔΑΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  7. ΓΚΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΔΑΣΥΡΑΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΔΕΝΕΚΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  12. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  13. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΕΞΙΛΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  15. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΖΑΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΖΑΡΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  19. ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  20. ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  21. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΚΟΥΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  23. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  24. ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  25. ΜΠΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  26. ΜΠΡΕΚΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  27. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  28. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  29. ΠΑΓΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  30. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  31. ΠΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)
  32. ΠΕΡΠΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  33. ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  34. ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  35. ΣΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  36. ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  37. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  38. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  39. ΤΡΙΓΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  40. ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  41. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  42. ΨΑΡΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  43. ΨΑΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

  1. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΛΠΕΡΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΑΡΜΑΟΣ ΑΛΟΙΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΡΜΑΟΣ ΔΟΝΑΔΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΑΡΜΑΟΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  7. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ ΝΙΚΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  8. ΣΤΕΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΜΩΥΣΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάμπου)

  1. ΔΑΒΕΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  2. ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  2. ΖΕΡΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΣΙΟΝΤΟΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κώμης)

  1. ΖΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΚΛΗΜΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΕΣΙΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΣΑΒΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΔΕΙΛΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΜΠΑΡΜΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΠΑΠΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΠΕΡΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΙΑΝΝΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  5. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  6. ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΒΙΔΑΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΓΙΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΚΑΨΗ ΚΡΟΝΤΗΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΚΟΖΟΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΟΝΤΡΙΑΝΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΚΟΚΑΒΕΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΠΑΡΤΑΚ
  9. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  10. ΝΩΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΛΥΤΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  12. ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΣΙΜΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΑΠΕΡΓΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  2. ΔΟΞΑΡΑΤΟΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΟΥΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΓΚΥΖΗ ΝΕΦΕΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ – ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ
  4. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
  2. ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  3. ΣΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΤΣΙΧΛΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ (ΤΕΤΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΔΑΣΥΡΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ (ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ) του ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ – ΨΑΛΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΝΔΡΟΒΙΚ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  2. ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΑΡΜΑΚΟΛΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  4. ΑΡΜΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  5. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  2. ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  3. ΓΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΝΟΡΜΟΥ)
  4. ΔΑΡΖΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  6. ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  7. ΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  8. ΚΟΡΝΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  9. ΚΟΤΣΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  10. ΚΥΡΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  11. ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  12. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΜΠΟΝ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  13. ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  14. ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΗΝΟΥ)
  15. ΠΑΛΑΜΑΡΗ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ (ΦΡΑΝΣΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  16. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΜΠΟΥΜΠΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  17. ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΤΗΝΟΥ)
  19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΞΩΜΒΟΥΡΓΟΥ)
  20. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ (ΤΗΝΟΥ)
  21. ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΗΝΟΥ)
  22. ΣΟΥΡΑΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΜΑΡΑΘΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΗΝΟΥ)

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κτικάδου)

  1. ΜΠΟΝ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πανόρμου)

  1. ΒΑΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΓΑΡΩΤΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΤΣΑΓΚΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΤΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Στενής)

  1. ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  2. ΦΡΑΜΠΑΣΧΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  1. ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τήνου)

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΛΟΥΚΑ
  2. ΔΕΛΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΖΩΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΚΙΚΑ
  6. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΠΛΩΡΟΣ) του ΜΑΡΚΟΥ
  7. ΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΤΖΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριαντάρου)

  1. ΒΕΛΟΥΔΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
  2. ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ ΑΡΕΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαλατάδου)

  1. ΒΙΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΠΛΥΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγάπης)

  1. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δύο Χωρίων)

  1. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΣΙΜΟΣ (ΑΒΡΑΜΗΣ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καρδιανής)

  1. ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Τήνου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Υστερνίων (τ.Ιστερνίων))

  1. ΒΙΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Ακολουθήστε το Tinos Today στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις τελευταίες & σημαντικές ειδήσεις της Τήνου