Περιστεριώνας Τήνου
Το Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021 τις ώρες 13:00-16:00 θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της ομάδας του Περιστεριώνα στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Τήνου.
Προσκαλούμε τα μέλη και τους φίλους της ομάδας να συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία τηρώντας όλα τα απαραίτητα υγειονομικά μέτρα για την προστασία της δημόσιας υγείας.
Ποσειδώνας Τήνου
Την κυριακή, 12 Δεκεμβρίου, τις ώρες 11.00 – 15.00 στην καφετέρια “Πιάτσα” θα γίνουν εκλογές του Ποσειδώνα Τήνου για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου με τριετή θητεία.
Παρακαλούμε να παρευρεθείτε, για να ψηφίσετε το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου μας.