Σύλλογος Στενής Τήνου «Άγιος Αντώνιος»
Έγινε σήμερα, 21/01/2024, η ΓΣ και η κοπή της πίτας για τα μέλη μας που μένουν στην Αθήνα. Αφού έγινε ο οικονομικός απολογισμός, ο απολογισμός των πεπραγμένων καθώς και η απαλλαγη του ΔΣ, κόψαμε την πίτα μας.
Η κα Φωτεινή Κότσιρα ήταν η τυχερή που κέρδισε το φλουρί της πίτας.
Μετά την κοπή της πίτας έγινε η κλήρωση της Χριστουγεννιάτικης λαχειοφόρου. Ο τυχερός λαχνός είναι το Νο 615 και ανήκει στην Κα Γιαννακόπουλου Ειρήνη η οποία μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας για να παραλάβει το δώρο της.
Πάντα καλότυχες και οι δύο τυχερές!
Η τελετή έληξε με κέρασμα από ρακί που προσέφεραν ο Κος Άγγελος Ματθαιάσος και ο Κος Ραφαήλ Μωραΐτης, τους οποίους και ευχαριστούμε για την ευγενική προσφορά τους.
Τέλος χαιρετισμό εκ μέρους του Δημάρχου Τήνου απεύθυνε η Κα Φραντζέσκα Δασύρα καθώς και η Κα Αναστασία Ψάλτη εκ μέρους της δημοτικής κίνησης “Αλλάζουμε”.
Και του χρόνου να ανταμώσουμε ακόμα περισσότεροι!
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421644649_401537888939065_258320903812798072_n-634x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421677408_401537872272400_2240504681012577297_n-671x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421645467_401537798939074_857868056521230395_n-659x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421681624_401537782272409_6426877253512408993_n-679x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421648476_401537762272411_6413749925089117180_n-461x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421674803_401537918939062_6070798618963966304_n.jpg)