Αγαπητοί μου,
Με λύπη μου σας πληροφορώ ότι αποσύρω την υποψηφιότητά μου για τις επερχόμενες αρχαιρεσίες του ΔΣ του Σωματείου «Αδελφότητα των εν Αθήναις Τηνίων», οι οποίες θα λάβουν χώρα την Κυριακή, 07.11.2021, λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων, τόσο επαγγελματικών, όσο και προσωπικών.
Εύχομαι καλή δύναμη στο νέο ΔΣ και δηλώνω ότι θα είμαι έμπρακτα στο πλευρό τους και θα συνδράμω στο έργο τους με όλες μου τις δυνάμεις.
Με τιμή,
Έλενα Ι. Γκερέκου
Δικηγόρος Αθηνών