Διαβάστε την επιστολή που έστειλε ο Δήμαρχος Τήνου, Παναγιώτης Κρονητράς προς την Έπαρχο Τήνου, τον Αντιπεριφερειάρχη Κυκλάδων και τον Περιφερειάρχη Κυκλάδων με θέμα το αίτημα (που έγινε δεκτό όπως διαβάσατε σήμερα το πρωί) στήριξης του Δήμου Τήνου για την αντιμετώπιση των προβλημάτων λειψυδρίας στις Δημοτικές Κοινότητες Τριαντάρου και Δυο Χωριών.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Χρηματοδότηση για δεξαμενή νερού στις Κοινότητες Τριαντάρου και Δυο Χωριών Τήνου
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/424955089_952480473155325_495659838931023575_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/02/424735957_952480443155328_8332018226196820423_n.jpg)