Πήραμε σε ηλεκτρονικό μήνυμα την παρακάτω ενημέρωση και σας την μεταφέρουμε!
Σας ενημερώνουμε ότι το ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΗΝΟΥ σε συνεργασία με το Σύλλογο Γυναικών Τήνου, με αφορμή την ημέρα της γυναίκας στις 8 Μαρτίου. Από σήμερα και μέχρι τις 30 Απριλίου διενεργεί δράση για την υγεία της γυναίκας και θα εκτελεί τις μαστογραφίες για όλες τις γυναίκες του νησιού στην προνομιακή τιμή των 50 ευρώ.
Στο χώρο μας λειτουργεί ψηφιακός μαστογράφος του οίκου Metaltronica.
Οι μαστογραφίες γνωματεύονται από εξειδικευμένο Ιατρό Ακτινολόγο – Mαστολόγο.
Για οποιαδήποτε απορία – διευκρίνηση είμαστε πάντα στην διάθεση σας στο τηλεφωνικό κέντρο της γραμματείας μας 2283029041 καθώς και στο email μας info@tinosmedical.com
Με εκτίμηση, εκ της Διευθύνσεως,
Ιατρικό Τήνου