Φέρεται εις γνώσιν των ευσεβών καί φιλεόρτων Χριστιανών της ιεράς νήσου Τήνου ότι ο Ενοριακός Ι. Ναός Παμμεγίστων Ταξιαρχών Μέσης Τήνου πανηγυρίζει τή μνήμη ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΕΝΔΟΞΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΘΕΟΣΤΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΙΣΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΒΑΣΙΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ κατά τό ακόλουθο Πρόγραμμα:
Την παραμονή, ΔΕΥΤΕΡΑ, 20 Μαΐου 2024:
8:00 μ.μ.: Μέγας Εόρτιος Εσπερινός.
Την κυριώνυμο ημέρα, ΤΡΙΤΗ, 21 Μαΐου 2024:
7:30 π.μ.: Όρθρος και Πανηγυρική Θεία Λειτουργία.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_8150-761x1024.jpeg)