Επικαιρότητα Εορτάζοντας την Ανάσταση στην Περάστρα Τήνου 7 Μαΐου 2024 FacebookTwitterΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗViberCopy URL Και φέτος μαζευτήκαμε να εορτάσουμε την Ανάσταση στην Περάστρα, με την Θεία Λειτουργία ο Σύλλογος προσέφερε στον κόσμο τα παραδοσιακά, πλέον, παϊδάκια. Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους!!! Φωτορεπορτάζ – Παναγιώτης Χαλκιάς FacebookTwitterΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗViberCopy URL Ακολουθήστε το Tinos Today στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις Newsletter Κάνε εγγραφή στο newsletter του Tinos Today για να λαμβάνεις κάθε μέρα τα σημαντικότερα θέματα στο inbox σου ΕΓΓΡΑΦΗΝαι, επιθυμώ να λαμβάνω το newsletter μέσω e-mail από το Tinos Today