Διαβάζουμε στην εφημερίδα “Φωνή της Καρυάς” για την επανασύσταση του Συλλόγου του Τζάδου Τήνου με τον ορισμό της προσωρινής διοικούσης επιτροπής η οποία θα διενεργήσει και τις εκλογές για το νέο Δ.Σ.
Έπρεπε να γίνει κι έγινε. Η επανασύσταση του συλλόγου του χωριού ξεκίνησε με τον ορισμό προσωρινής διοικούσης επιτροπής, η οποία θα διενεργήσει αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέας διοίκησης.
Τα μέλη που ορίστηκαν είναι: Μαρίνα Παγανέλη, πρόεδρος, Άννα Λαμανδρέα, γραμματέας, Βασίλης Δ. Βλάσσης, ταμίας και Νίκος Κ. Παγανέλης, μέλος.
ΠΗΓΗ/ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΚΑΡΥΑΣ