Ο ετήσιος απολογισμός των πεπραγμένων της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου – Επαρχείου Τήνου για το 2020-2021 από την Έπαρχο Τήνου, Αναστασία Δεληγιάννη Άσπρου.
Τίποτα δεν είναι αρκετό όταν είναι για τον τόπο μας, τους ανθρώπους του και τα παιδιά μας. Για αυτό συνεχίζουμε δυναμικά, με όρεξη και προσήλωση στο στόχο, να αγωνιζόμαστε για το καλύτερο, μέσα από μια διοίκηση αποτελεσματική, με σεβασμό στον άνθρωπο και στις προσφερόμενες υπηρεσίες προς τους συμπολίτες μας.
- Αναστασία Δεληγιάννη – Άσπρου