Γράφει η Έπαρχος Τήνου
Αναστασία Δεληγιάννη – Άσπρου
Μετά την υπογραφή της σύμβασης για τον ηλεκτροφωτισμό τμημάτων του επαρχιακού οδικού δικτύου, σε λίγες μέρες ξεκινά το έργο της τοποθέτησης των πληροφοριακών πινακίδων στο επαρχιακό οδικό δίκτυο του νησιού μας.
Ταυτόχρονα θα ήθελα να ενημερώσω ότι γνωρίζουμε καλά τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν στο επαρχιακό οδικό δίκτυο, ειδικά μετά τα πρόσφατα και έντονα καιρικά φαινόμενα και καθημερινά εργαζόμαστε για τη λύση τους.