Γράφει η Έπαρχος Τήνου
Αναστασία Δεληγιάννη – Άσπρου
Είναι η ώρα να δείξει ο καθένας την ατομική και συλλογική του ευθύνη και να στηρίξει, με τη συμμετοχή του αλλά και με οποιοδήποτε τρόπο, την εμβολιαστική προσπάθεια που σύμφωνα με τους ειδικούς, είναι ο βασικός τρόπος για την επιστροφή στην κανονικότητα.
Κάθε εμβολιασμός είναι ένα βήμα προς την ελευθερία και ας μην ξεχνάμε τηρούμε τα μέτρα με συναίσθηση ευθύνης για εμάς και τους γύρω μας!!!
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2021/05/184176460_3037324759829269_428346374037210509_n-769x1024.jpg)