Επιστολή Ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων των εκλογών για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Μηχανικών Τήνου προς το Δήμαρχο και το Δημοτικό Συμβούλιο Δήμου Τήνου
Το Σάββατο 19/9/2020 διενεργήθηκαν οι Εκλογές του Συλλόγου Μηχανικών Τήνου για την επιλογή των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου και στη συνέχεια την Δευτέρα 21/9/2020 τα εκλεγέντα μέλη συγκροτήθηκαν σε σώμα ως κάτωθι :
Πρόεδρος : Αναστασία Ψάλτη, Διπλ. Πολιτικός Μηχανικός
Αντιπρόεδρος: Αργύρης Δεσύπρης, Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.
Γραμματέας: Μιχάλης Καρδαμίτσης, Διπλ. Μηχανικός Τηλεπικοινωνιών και Υπολογιστικών Συστημάτων
Ταμίας: Ιωάννα Παπασταθοπούλου, Διπλ. Αρχιτέκτων Μηχανικός
Μέλος : Εμμανουέλ Δελασούδας, Πολιτικός Μηχανικός Τ.Ε.
Μέλος: Παναγιώτης Διακογιάννης, Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε.
Εκ μέρους του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Μηχανικών Τήνου σας μεταφέρω, την ειλικρινή μας διάθεση να προσφέρουμε στην επίλυση τόσο των προβλημάτων του κλάδου μας όσο και των τεχνικών θεμάτων του νησιού μας.
Δηλώνουμε την ενεργό παρουσία μας και διατιθέμεθα να συμμετέχουμε με την επιστημονική γνώση και εμπειρία μας σε όποια προσπάθεια ή επιτροπή προσκληθούμε, με σκοπό πάντα την προσφορά στον τόπο μας.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Η Πρόεδρος,
Αναστασία Ψάλτη
Διπλ. Πολιτικός Μηχανικός