Εργασίες καλλωπισμού στον αύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου του Μαρλά Τήνου από μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Μαρλά – Μαμάδου Τήνου.
Ολοκληρώνονται οι εργασίες καθαρισμού – καλλωπισμού και φύτευσης νέων δένδρων στον προαυλίου χώρου του τ. Δημοτικού Σχολείου Μαρλά και νυν Μουσείου Εργαλείων Μαρμάρου, από τα μέλη του Δ.Σ. κ.κ. Καγιώργη Γεωργία, Καρατζά – Χατζή Μαίρη, Χατζή Νικόλαο, Βεντουρή Κώστα, και τα μέλη του Συλλόγου κ.κ. Ψάλτη Μάριο, Σκαλκώτο Γεώργιο, Σκαλκώτο Παναγιώτη, Σκαλκώτου Μαρία.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/07/291992583_5289729537740512_1041342813935335613_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/07/292051846_5289732684406864_9203630103287375171_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/07/292124664_5289729727740493_1239880031546572891_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/07/292481442_5289732821073517_975959012780086578_n.jpg)