Ξεκίνησε το έργο που αφορά την βελτίωση του Δικτύου Ύδρευσης των Οικισμών της Τοπικής Κοινότητας Κώμης Τήνου με αντικατάσταση των υφιστάμενων σωληνώσεων.
Στο φωτογραφικό υλικό που πλαισιώνει την ανάρτηση, φαίνεται η έναρξη εργασιών για την αντικατάσταση τμήματος του κεντρικού δικτύου ύδρευσης που υδροδοτεί την περιοχή της Κολυμπήθρας.
Με εντατικούς ρυθμούς ο Δήμος Τήνου προχωρά το σημαντικό αυτό έργο με στόχο την ετοιμότητα του νησιού στην έναρξη της τουριστικής σεζόν.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2021/01/136677608_2785021011721947_6023671363529153881_n-768x1024.jpg)