Ευχαριστώ το Μητροπολίτη Σύρου – Τήνου, κο. Δωρόθεο Β’ διότι στην εξόδιο ακολουθία του συζύγου μου σκιαγράφησε την προσωπικότητα του, τον Ιερό Κλήρο, το Κέντρο Υγείας Τήνου και τους γιατρούς, τους νοσηλευτές για την αγάπη, τον σεβασμό και την εκτίμηση που έδειξαν στο σύζυγο μου καθώς και όσους συμπαραστάθηκαν με την παρουσία τους και με τα τηλεφωνήματα τους στο βαρύ μας πένθος,
Σύζυγος – Ραμπέλα Βιδάλη
Τέκνα – Στέλλα & Χαρίδημος Γιακουμογιαννάκης