Το τελευταίο του δρομολόγιο θα κάνει αύριο το μεσημέρι το Andros Queen που από αύριο θα κάνει την ετήσια ακινησία του. Στη θέση του πλοίου της Golden Star Ferries θα πάρει το SuperFerry.
Αύριο, Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου όλα τα δρομολόγια της γραμμής από Ραφήνα θα τα κάνει το Fast Ferries Andros. Ενώ το Τήνος – Ραφήνας στις 15.30 θα γίνει από το Andros Queen.
Τα πρωινά δρομολόγια της γραμμής θα τα κάνει το Super Ferry με αναχώρηση στις 07.50 από Ραφήνα και τα απογευματινά το Andros. Από Τήνο για Ραφήνα στις 08.25 το Andros και στις 14.35 το SuperFerry