Με τα Δύο Χωριά ολοκληρώθηκαν χθες Παρασκευή τα Πασχαλινά Γλέντια (Πανηγύρια) στα χωριά της Τήνου. Αν και χθες οι καιρικές συνθήκες δεν ήταν οι κατάλληλες με αρκετό αέρα και κρύο, ο Σύλλογος Δυο Χωριανών Τήνου κατάφερε να διοργανώσει μια άρτια εκδήλωση.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_7436-1024x576.jpg)
Φινάλε λοιπόν στα φετινά πανηγύρια του Πάσχα σε (Σκαλάδο, Καρδιανή, Στενή, Κέχρο, Καλαμάν και Δυο Χωριά). Ευχόμαστε του χρόνου σε μεγαλύτερη επιτυχία.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/440751910_937218074811373_2043390767638702341_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/440523840_1394636475270298_3724105833986374146_n.jpg)
Συγχαρητήρια στην ορχήστρα των εκδηλώσεων Τσουμπό, Μάνεση, Στεφανή, Παλαμάρη, Σκαλκώτο, Ρέρα και Ματθαιάσσου.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/440501250_355077034245647_1464264668440386890_n-1024x576.jpg)
Φυσικά, συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη των Συλλόγων που έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό ώστε να γίνουν αυτά τα γλέντια. Το πιο μεγάλο χειροκρότημα πρεπει να είναι σε αυτούς τους ανθρώπους.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/440516507_3676225325979668_1142422687009955365_n-1024x549.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/440547826_1591646581626185_5408629142381052545_n-1-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/440760371_945707757335145_4435021444807307544_n-1024x462.jpg)
Και του Χρόνου