Αν επιθυμείτε να στηρίξετε το καρναβάλι μας με την εθελοντική σας συμμετοχή, είστε περισσότερο από ευπρόσδεκτοι! Η εθελοντική εργασία είναι ο πυρήνας των δραστηριοτήτων μας και η κινητήρια δύναμη πίσω από κάθε επιτυχημένο γεγονός.
Συμπληρώστε την αίτηση εθελοντικής συμμετοχής εδώ: https://forms.gle/XXn6mKg2gPpv6irA9
Ας φέρουμε τη χαρά, το χρώμα και την ενέργεια στους δρόμους μας! Ας κάνουμε αυτό το καρναβάλι αξέχαστο για όλους!