Στιγμιότυπα από το χθεσινό καλοκαιρινό πανηγύρι στο χωριό της Καρδιανής. Συγχαρητήρια στους διοργανωτές αλλά και στους εθελοντές για τον “αγώνα” της εξυπηρέτησης των παρευρισκομένων.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364545950_194531493605265_3839625177195172661_n-1024x768.jpg)
Ο πλάτανος γέμισε από νωρίς, η ορχήστρα δεν σταματούσε λεπτό και το χωριό της Καρδιανής έδειξε γιατί κάθε χρόνο (Πάσχα και Καλοκαίρι) κάνει ένα από τα μεγαλύτερα πανηγύρια του νησιού.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364248599_654171189736724_3220348098651244091_n-1024x590.jpg)
Στην ορχήστρα για ακόμα μια καλοκαιρινή βραδιά ήταν ο Μάνεσης, ο Τσουμπός, ο Στεφανής, ο Σκαλκώτος και ο Βίκτωρας φρόντισαν το γλέντι να κρατήσει μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364540569_824219546094476_9067105182675474666_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364546559_661678912546411_475583999599435692_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364235127_1457281065065296_8873519286318565465_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364545877_321392703650722_7486750982891841209_n-768x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364545950_194531493605265_3839625177195172661_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/08/364529275_257166347104313_6679022212575100_n-1024x768.jpg)