Χθες, Σάββατο, 15 Ιουλίου πραγματοποιήθηκε στον αύλειο χώρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Τήνου η συναυλία που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γυναικών Τήνου, στο πλαίσιο λειτουργίας των 40 χρόνων λειτουργίας του.
Συμμετείχε η χορωδία του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών με μαέστρο τον Δημήτριο Καρούζο και φυσικά η χορωδία του Συλλόγου Γυναικών Τήνου με την μαέστρο Μαργαρίτα Σαλταμανίκα.
Μπορείτε να δείτε όλη την εκδήλωση και φωτογραφικό υλικό στη συνέχεια.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361071545_1047802062878034_5197297962914996020_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361146673_281541344557503_2798509450697610035_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361176976_1938878353135532_2256072923147825577_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361124354_266119012699742_3398354304394741832_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361122625_3511134055870949_2971977267027431557_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361245858_250021081140359_2952744505184955986_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/360057961_1418848258895301_8360242679223639687_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361183321_663575445244279_6445127519723751028_n-1024x768.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/07/361139902_672957208010699_244392355385703494_n-1024x768.jpg)