Το Σάββατο που μας πέρασε, ολοκληρώθηκε άλλο ένα επιτυχημένο Final Four στο Κλειστό Γυμναστήριο Τήνου. Δεν θα ασχοληθούμε με το αγωνιστικό κομμάτι της διοργάνωσης αυτό το κάναμε σε προηγούμενες αναρτήσεις μας.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2023/04/DSC_1439-3-683x1024.jpg)
Ο Τηνιακός φίλαθλος έχει γίνει πλέον ο σταθερός σύμμαχος της μπασκετικής ομάδας του νησιού. Είναι η δύναμη του Περιστεριώνα. Γεμιζει το γήπεδο και με κόσμια συμπεριφορά είναι δίπλα στην ομάδα του.
«Ο κόσμος της Τήνου είναι όλα τα λεφτά».