Όλοι στην πανελλαδική πανεργατική απεργία 17 Απρίλη, 10:30 τράπεζες, χώρα Τήνου
Οι σπουδαστές της καλών τεχνών Πανόρμου Τήνου συμμετέχουν και καλούν στην απεργία της 17 Απρίλη. Σε μια πραγματικότητα φτώχειας, ανεργίας, ιδιωτικοποίησης σε υγεία και παιδεία, καταστολής και καταπάτησης κάθε ελευθερίας και δικαιώματος, να απαντήσουμε μαζικά στο δρόμο. Να μην αποδεχθούμε την συνθήκη αυτή ως κανονικότητα αλλά να αγωνιστούμε για ζωή με αξιοπρέπεια.
Όλοι στους δρόμους!
Σπουδαστές Καλών Τεχνών Πανόρμου Τήνου