Το καλοκαίρι του 2023 θα πραγματοποιηθούν στον Βεναρδάδο Τήνου οι κάτωθι εκδηλώσεις:
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΕΚΔΗΛΩΣΗ | ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ |
31/7/2023 | Συναυλία Γεράσιμου Ανδρεάτου | Πνευματικό Κέντρο Πανόρμου Τήνου «Γιαννούλης Χαλεπάς» |
4/8/2023 | Dance &Fitness Kids Event – Μάθημα χορού και γυμναστικής για παιδιά με την Σοφία Στεφανή, Δασκάλα χορού/Γυμνάστρια | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
8/8/2023 | Βραδιά με τον συγγραφέα Χάρη Βλαβιανό | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
11/8/2023 | Dance &Fitness Kids Event – Μάθημα χορού και γυμναστικής για παιδιά με την Σοφία Στεφανή, Δασκάλα χορού/Γυμνάστρια | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
16/8/2023 | Νησιώτικο γλέντι του Συλλόγου Βεναρδιανών με τους μουσικούς Οδυσσέα Τσουμπό, Παναγιώτη Μάνεση, Νίκο Στεφανή και Ιάκωβο Σκαλκώτο | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
18-20/8/2023 | Έκθεση φωτογραφίας «ΕΞΩΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΤΗΝΟΥ» με τον φακό του Μίμη Περγάλη, «Πρωινές διαδρομές» | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
23/8/2023 | Ομιλία Ηλία Τζαβελόπουλου «Υπολογισμός της ακτίνας της γης από τον Ερατοσθένη 240 π.Χ» | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
28/8/2023 | Ζωγραφική για παιδιά με τη ζωγράφο Κωνσταντίνα Συλίκου | Σύλλογος Βεναρδιανών Τήνου |
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Βεναρδιανών Τήνου