Με ανακοίνωση του ο Δήμαρχος Τήνου, Γιάννης Σιώτος κάνει γνωστό ότι προγραμματίζονται κατ’ οίκον εμβολιασμοί για τον Κορωνοϊό. Αναλυτικά αναφέρει ο Δήμαρχος Τήνου.
Ο Δήμος Τήνου σε συνεργασία με την 2η ΔΥΠΕ Πειραιώς & Αιγαίου προγραμματίζει Κατ΄ Οίκον εμβολιασμούς των συμπολιτών μας που θέλουν να εμβολιαστούν και αντιμετωπίζουν προβλήματα μετακίνησης.
Ο Εμβολιασμός θα γίνει με εμβόλια Johnson & Johnson. Παρακαλούμε δηλώστε το συντομότερο δυνατό την επιθυμία σας για ένταξη στο πρόγραμμα, στα παρακάτω τηλέφωνα του Δήμου Τήνου: 2283360124, 2283360134 και 2283360144
Απαραίτητα στοιχεία:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ, Δ/ΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ, ΑΜΚΑ και ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ