Στην Ενοριακή Αίθουσα του Τζάδου πραγματοποιήθηκε σήμερα, Σάββατο, 20 Ιανουαρίου το απόγευμα η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας τους Συλλόγου του Χωριού και την Τοπική Κοινότητας.
Παρούσα στην κοπή η Έπαρχος Τήνου, ο Αντιπρόεδρος του Λιμενικού Ταμείου Τήνου, ο πρόεδρος της Τοπικής Κοινότητας Στενής, Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι, κάτοικοι και καταγόμενοι του χωριού.
Δεν γινόταν να απουσιάζει ο Άγιος Βασίλης όπου μοίρασε δώρα στα παιδιά. Να ευχηθούμε καλή Χρονιά και ότι καλύτερο στο Σύλλογο του χωριού.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/413447396_891624832336436_4750230672184202545_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/413333977_354134050718175_8077928463450611541_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414176410_7671282732885092_8069793896118863592_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414122389_1117159079278542_996142935538655155_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414314776_349976024552372_8918182648430262804_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418545680_1364271150880306_1064449953980598592_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418407234_969144484639619_7238933441031032356_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414173923_1460278868166583_2396747086563209690_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/417892579_899605998577754_4091118957047859057_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414314778_314253067703762_1058566464764366297_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418402590_938911081124272_2556903389439730194_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414338502_1553794808772105_4141860638349494712_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414039266_274543702061190_5700768540448242470_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418148394_350312277954997_837605180197993561_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/413800196_372771388690393_5551312642033451742_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414058559_1471021433626769_8923614166480147900_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/414423797_1454708105083867_6615454045307508933_n-1024x1024.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/418130535_1116769645911067_6572328281843019843_n-1024x1024.jpg)