Ο Σύλλογος Γυναικών Τήνου έκοψε την πίτα του χθες, Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2024, στην φιλόξενη αίθουσα του Αγίου Αντωνίου στην Παλλάδα.
Ο Σύλλογος Γυναικών Τήνου με σχετική του ανάρτηση, ευχαριστεί πολύ για την στήριξη και την αγάπη του κόσμου. Παρούσα στην εκδήλωση η Έπαρχος Τήνου, ο Δήμαρχος Τήνου, ο Καθολικός Αρχιεπίσκοπος Τήνου, π. Ιωσήφ Πρίντεζης, ο π. Νικόλαος Μαραγκός, δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι, μέλη και φίλοι του Συλλόγου Γυναικών Τήνου.
Ευχόμαστε σε όλο το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γυναικών Τήνου καλή και ευλογημένη χρονιά σε όλους!
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420190974_401502265735492_7979425768841633383_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420181157_401502239068828_9031048157916727674_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420405957_401502215735497_5525251888768652898_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420179825_401502182402167_6555279781438805500_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420280291_401502099068842_3829337581211458293_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/420184120_401502059068846_7297200731090225933_n-1024x576.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/01/421150734_931914775211895_1049334368191780784_n-1-1024x768.jpg)