Με την ευλογία του Σεβασμιωτάτου Ποιμενάρχου ημών κ. Δωροθέου Β’, θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης των Μαθημάτων των Κατηχητικών Σχολείων στην Ιερά Μονή Κεχροβουνίου Τήνου, όπου η Οσιολογιωτάτη Καθηγουμένη και η περί αυτήν Μοναστική Αδελφότητα θα φιλοξενήσουν τις μαθήτριες και τους μαθητές κατά το ακόλουθο πρόγραμμα:
Κυριακή 2 Ιουνίου – Προσχολικό Κατηχητικό
Κυριακή 2 Ιουνίου – Κατώτερο Κατηχητικό
Το λεωφορείο θα ξεκινήσει από τη Χώρα στις 6:00μ.μ.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_8535-626x1024.jpeg)