Σύλλογος Απανταχού Τριανταριτών Τήνου
Γνωρίζαμε ότι ο φωτισμός στη παιδική χαρά ήταν ελλιπής καθώς υπήρχε και μια πέτρινη κολόνα η οποία δεν άρμοζε αισθητικά στο χώρο. Έτσι ο σύλλογος αποφάσισε να αντικαταστήσει αυτή τη κολόνα με δύο καινούργια φωτιστικά, πάνω σε ιστούς, όπως θα δείτε στις φωτογραφίες.
Παράλληλα φωτίστηκε και η βρύση που βρίσκεται δεξιά στη σκάλα προς το ιατρείο, δίπλα από παιδική χαρά.
Το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό!
Άλλη μια ενέργεια του συλλόγου μας.
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/273934924_519066666314156_2843217414916814533_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/273992790_519066649647491_258013856647163248_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/273988771_519066549647501_3582491878982256206_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/273955093_519066592980830_5028937046093307430_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/273929398_519066602980829_5138094062849120515_n.jpg)
![](https://tinostoday.gr/wp-content/uploads/2022/02/274138607_519066546314168_7855607126796427802_n.jpg)