Με ανακοίνωση του ο Πρόεδρος του Π.Α.Σ. Τήνου, Φραγκίσκος Λούβαρης αναφέρθηκε στην κίνηση που έκανε η ομάδα ποδοσφαίρου του νησιού για την στήριξη της Κοινωνικής Κουζίνας. Η συμμετοχή του κόσμου ήταν ιδιαίτερα μεγάλη.
Ότι και να πω για την ανταπόκριση τον γονέων στο κάλεσμα μας για την κοινωνική κουζίνα είναι λίγο. Καλές γιορτές σε όλους με υγεία στα σπίτια σας.
Για το τέλος ένα μεγάλο μπράβο σε αυτήν την υπέροχη γυναίκα για το έργο που προσφέρει στην τοπική κοινωνία και ελπίζουμε να βρεθούν και αλλά τέτοια άτομα!